Pragnę poinformować Państwa, iż od maja 2018r będę przebywać na stażu zagranicznym. O możliwości zapisów na wizyty będziemy Państwa na bieżąco informować na stronie internetowej gabinetu oraz na stronie znanylekarz.pl.
W czasie mojej nieobecności zachęcam i polecam Państwu wizyty u dr Hanna Trzaska, dr Natasza Czajkowska, dr Krzysztof Smyk.
Najbliższe terminy zapisów do dr Agata Trzaska - terminy 17.05 -25.05
dr Krzysztof Smyk przyjmuje we wszystkie czwartki
dr Natasza Czajkowska przyjmuje we wszystkie wtorki

Z wyrazami szacunku
Agata Trzaska - Wesołowska

Leczymy od ponad 20 lat!

Stomatologia jest tradycją w naszej rodzinie. Od wielu lat rozwijamy się razem z rozwojem technik i możliwości, jakie oferuje współczesna stomatologia.

Oferujemy Państwu usługi na bardzo wysokim poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod, urządzeń i materiałów.

Nadal jednak pamiętamy o tym, że najważniejsze jest samopoczucie pacjenta i zawsze staramy się stworzyć w trakcie leczenia miłą, rodzinną atmosferę.

Edukacja jest kluczem

Chcemy, aby każdy czuł się u nas ważny. Zawsze staramy się podejść do pacjenta indywidualnie, aby zrozumieć jego potrzeby i wymagania.

Oferujemy możliwość profesjonalnego leczenia w komfortowych warunkach, bez bólu i stresu. Staramy się zmniejszyć do minimum napięcie pacjenta.

Wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne, co nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się, poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach, szkoleniach i sympozjach.

Do leczenia podchodzimy kompleksowo. W naszej klinice oprócz leczenia stomatologicznego, znajdziecie Państwo również specjalistów najwyższej klasy w dziedzinie otolaryngologii oraz medycyny estetycznej i endokrynologii.

Pacjent jest najważniejszy

Przykładamy dużą wagę do estetyki i funkcjonalności wykonywanych uzupełnień. Przed zabiegiem zawsze znajdujemy czas na wnikliwą rozmowę z pacjentem oraz analizę jego potrzeb i oczekiwań.

Zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie, a stres związany z wizytą może być zmniejszony do minimum, ze względu na przyjazną i rodzinną atmosferę. Chcemy , aby czas spędzony w gabinecie był miły dla wszystkich, nawet dla osób, które mają złe wspomnienia związane z leczeniem stomatologicznym.

Płatności kartą

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy możliwość płatności kartami płatniczymi.

Szanujemy czas pacjenta

Szanujemy Państwa czas i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zabiegi odbywały się punktualnie, według umówionego wcześniej terminu.

Pracownia RTG

W praktyce wykonujemy zdjęcia rentgenowskie punktowe, metodą radiowizjografii, oraz zdjęcia pantomograficzne.

Gabinet przyjazny dzieciom

Staramy się zrobić wszystko, aby dzieci lubiły wizyty u nas i miały motywację do dbania o zdrowy uśmiech.

Parking

Bezpłatne parkowanie na ulicy przed kliniką.

Darmowe Wifi

Oferujemy dostęp do bezprzewodowego internetu.

Instagram

@gabinet_trzaska

Czytaj dalej