Pragnę poinformować Państwa, iż od maja 2018r będę przebywać na stażu zagranicznym. O możliwości zapisów na wizyty będziemy Państwa na bieżąco informować na stronie internetowej gabinetu oraz na stronie znanylekarz.pl.
W czasie mojej nieobecności zachęcam i polecam Państwu wizyty u dr Hanna Trzaska, dr Natasza Czajkowska, dr Krzysztof Smyk.
Najbliższe terminy zapisów do dr Agata Trzaska - terminy 17.05 -25.05
dr Krzysztof Smyk przyjmuje we wszystkie czwartki
dr Natasza Czajkowska przyjmuje we wszystkie wtorki

Z wyrazami szacunku
Agata Trzaska - Wesołowska

Wybielanie metodą nakładkową

Zalety

  1. Wybiela zęby
  2. Metoda do samodzielnego stosowania w domu

Pobierane są wyciski, pacjent otrzymuje indywidualne szyny wybielające, wykonane z silikonu. Dodatkowo otrzymuje komplet strzykawek preparatu wybielającego Opalescence 16%.

Wybielanie pacjent przeprowadza samodzielnie w domu.

Szyny z preparatem wybielającym zakłada się na noc i czynność  powtarza się przez kilka dni do uzyskania pożądanego efektu.

W trakcie stosowanie szyn wybielających oraz przez kolejne 7 dni należy stosować tzw białą dietę (unikanie produktów spożywczych mogących spowodować przebarwienie zębów).

W trakcie stosowanie środka wybielającego i przez kilka dni po zakończeniu wybielania może występować nadwrażliwość zębów. Aby przystąpić do wybielania zębów wszystkie zęby powinny być wyleczone i oczyszczone z osadu i kamienia nazębnego.

Instagram

@gabinet_trzaska

Czytaj dalej